przewiń stronę

Pokoje


Romantyczne pokoje i ekskluzywne apartamenty

Każdy z 15 pokoi i apartamentów Rezydencji Grawert został urządzony z niezwykłym pietyzmem. Zastosowano tu designerskie tapety York Wallcoverings, eleganckie meble i unikatowe bibeloty, które nawiązują do XIX-wiecznego stylu wiktoriańskiego. Wypoczynek w naszej rezydencji to podróż w dawny , zapomniany już świat tej niezwykle romantycznej epoki. Położenie rezydencji-w oazie ciszy i spokoju sprzyja relaksowi i odprężeniu. Odkryj czarujące pokoje i apartamenty, z których rozpościera się widok na zabytkowy, angielski park, górski potok i otaczające góry. W naszej rezydencji zapewniamy poranny śpiew ptaków, szum górskiej rzeki, ciszę i wyjątkowy nastrój.

Do zobaczenia w wiktoriańskiej rezydencjiTajemnicza wyprawa
pokoje dwuosobowe typu twin


Te, dwuosobowe pokoje posiadają dwa oddzielne, komfortowe łóżka. Idealne zarówno dla samotnych wędrowców jak i dla par. Są to ciepłe i przytulne pokoje, które zabiorą cię w podróż, która w naszej rezydencji wiecznie trwa.Wiktoriańska nuta
pokoje dwuosobowe typu deluxe


Znajdziemy tu niezwykle romantyczne, dwuosobowe pokoje z obszernymi łożami małżeńskimi, skrytymi pod puszystymi kołdrami i ekskluzywną pościelą. Wymarzone dla zakochanych jak i dla par ceniących komfort i wygodę. Odpocznij zatem w zaciszu przytulnych pokoi i rozkoszuj się pięknem historycznej rezydencji.Bajkowe miejsce
pokoje trzyosobowe


Te pokoje posiadają obszerne łoże małżeńskie i komfortowe łóżko pojedyncze. Idealne dla rodziny z dzieckiem lub grupy przyjaciół. Daj się zatem zaprosić w podróż do baśniowej i wiktoriańskiej krainy, którą znajdziesz w naszej rezydencji.
Przeminęło z wiatrem
apartamenty


Apartamenty typu suite z wytworną sypialnią i salonem wypoczynkowym to luksus i elegancja. Zapraszają wielkie łoża skryte pod puchowymi kołdrami i stosem poduch, komfortowe sofy bądź fotele klubowe i wyjątkowy wiktoriański wystrój, który zabierze naszych gości w podróż w inny świat-świat pełen zadumy, relaksu i wspomnień. Pozwól zatem zaprosić się w podróż do czasów, które już dawno.... przeminęły z wiatrem.

Apartament GRAWERT może gościć jedną lub dwie osoby
Apartamenty SCARLET może gościć dwie lub trzy osoby
Apartamet SISSI może gościć dwie osoby, trzy osoby lub rodzinę 2+2

Wszystkie pokoje i apartamenty posiadają łazienki z kabinami prysznicowymi, zestawem kosmetyków i kompletem ręczników.
Zapewniamy naszym gościom codzienny serwis: odświeżanie pokoi i uzupełnianie wody mineralnej.Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

Rezydencja Grawert 57-540 Lądek-Zdrój Lipowa 4 +48 74 8146 079 +48 694 796 507
hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook