przewiń stronę

Rezydencja

Witamy w Rezydencji Grawert-Victorian Boutique Hotel

Rezydencja

Rezydencja Grawert to wielowiekowa historia zaklęta w architekturze, ogrodzie i krajobrazie. Położona jest przy zabytkowym, angielskim parku i szumiącym górskim strumieniu, w malowniczej kotlinie kłodzkiej, w centrum kurortu Lądek Zdrój. Wiktoriańska Rezydencja otoczona jest kameralnym ogrodem i od momentu jej wzniesienia w 1815r, była prywatną posiadłością gubernatora Śląska Juliusa von Grawerta.

Po kilkudziesięciu latach zapomnienia odzyskała dawny blask otwierając swoje podwoje dla wszystkich tych, którzy cenią sobie kontakt z historią i naturą. Daj się zaprosić do niezwykle romantycznego miejsca i poczuj powiew historii dawnych, wiktoriańskich czasów.
Rezydencja Grawert to kameralny i niezwykle romantyczny obiekt, który spełnia funkcje boutique hotel & SPA o standardzie 4 gwiazdek. Od wiktoriańskiej rezydencji w bliskiej odległości znajduje się słynny Zakład Przyrodoleczniczy Wojciech z wodami termalnymi, siłownia plenerowa i kryta pływalnia. Naszych gości zapraszamy do niezwykle klimatycznej Restauracji Londyn i wyjątkowej strefy Wellness&SPA. Rezydencja Grawert-Luksusowy Hotel&SPA zaprasza do wypoczynku w górach.

Rezydencja Grawert Victorian Boutique Hotel należy do prestiżowej grupy polskich hoteli historycznych.

Do obiektu hotelowego przylega ogrodzony, prywatny parking z zamykaną bramą.Rezydencja GrawertAdres
Rezydencja Grawert
Lipowa 4
57-540 Lądek-Zdrój

tel. +48 74 8146 079
tel. +48 694 796 507
recepcja@rezydencjagrawert.pl

Rezydencja Grawert 57-540 Lądek-Zdrój Lipowa 4 +48 74 8146 079 +48 694 796 507
hotelsystems.plhotelsystems.pl
Facebook